Rychlý kontakt

jana


Jana

CZECHTANDEM

+420 602 958 094
paraskola@volny.cz

facebook

Partnerský web

happy-divers

Základní výcvik

img_10078_sGratulujeme, jste na správné cestě stát se parašutistou a zažít něco nádherného.

V základním kurzu budete seznámeni s tím, co vlastně parašutismus znamená a vyškoleni po praktické i teoretické stránce pro váš první seskok padákem. S tímto nádherným sportem vás seznámí zkušení instruktoři s dlouholetou praxí, kteří vám pomůžou v pohodě zvládnout celý kurz.

Samozřejmostí je u nás důraz na individuální přístup a používání moderní padákové techniky, která je pravidelně kontrolována a servisována profesionály s příslušnými oprávněními. Všechny padáky jsou vybaveny zabezpečovacími přístroji (AAD), které hlídají vaši bezpečnost při seskoku a v případě krizové situace sami aktivují záložní padák. Budete skákat z výšky 1400 metrů na padáku typu křídlo, který je určen pro studenty z letounu AN 2, nebo L 410.

Výcvik má v podstatě dvě části – praktický a teoretický výcvik.

Teoretická příprava v podstatě znamená povídání o vašem seskoku, seznámí vás s touto sportovní oblastí, vysvětlí, jak vlastně padák funguje. Teoreticky rozeberete jednotlivé části seskoku a chování na palubě letounu. Samozřejmostí je prostor na dotazy.

V praktické části nacvičíte to, o čem jste si dosud jen povídali, půjdete se podívat do letounu, nacvičíte výskoky, budete zavěšeni do trenažéru a vyzkoušíte si simulaci činnosti na otevřeném padáku. Budete nacvičovat systém přiblížení k letišti a samotné přistání..., prostě nasávat atmosféru letiště a parašutismu.

Na závěr vás čeká nutný testík ( nebojte, nic co byste nevěděli ) a pak hurá na seskok.

Základní výcvik info

K zařazení do kurzu je nutné potvrzení od sportovního doktora. Seznam doktorů a formulář Vám pošleme na emailovou adresu.

Musí vám být minimálně 15 let a pokud jste nedosáhl plnoletosti je nutný písemný souhlas rodičů (zákonných zástupců).

Vaše hmotnost by měla být max. 100 kg, pokud jsi ještě trochu větší, je nutná telefonická konzultace.

Oblečení na seskok a pozemní trénink je třeba sportovní, dlouhé rukávy a nohavice, boty nad kotníky a pokud možno pevné, bez háčků pro tkaničky, vše ostatní vám bude zapůjčeno.

Teoretická příprava probíhá v učebně v Praze 4- Nuslích, závěrečné přezkoušení a předseskoková příprava na letišti v Kolíně.

Základní výcvik (ceník služeb)

Teorie a seskok 3 000 Kč
Teorie a seskok 2 800 Kč (skupiny 5ti a více osob)
Každý další seskok padákem 1 200 Kč (platba na letišti)

Vše je možné pořídit formou poukazu, jako originální adrenalinový dárek.

Cena seskoku zahrnuje

objednat