Rychlý kontakt

jana


Jana

CZECHTANDEM

+420 602 958 094
paraskola@volny.cz

facebook

Partnerský web

happy-divers

AFF výcvik

img_0490-1-aff_sV současné době nejběžnější a nejrychlejší metoda jak se stát sportovním parašutistou. Běžně se používá na celém světě.

Celý kurz se skládá z jednoho tandemového seskoku – seznámení se s prostředím a pocity při volném pádu a dalších 9 seskoků volným pádem z výšky 4000 metrů v doprovodu instruktorů.

Při seskocích se o vás starají vyškolení instruktoři pro AFF a kameraman, který natáčí váš výkon pro následný rozbor a nácvik.

Během tohoto kurzu se naučíte základní dovednosti nutné ke zvládnutí volného pádu a po ukončení kurzu můžete již skákat samostatně pod dozorem instruktora, který vás bude dále učit.

Po absolvování kurzu AFF získáváte licenci "A", která opravňuje k samostatným seskokům pod dohledem instruktora.

Jak kurz AFF (výcvik) probíhá

Před samotným skákáním je nutná teoretická i praktická příprava na seskok, bývá obvykle dlouhá asi 8 hodin, část v učebně, část přímo na letišti.

Pak vás čeká tandemový seskok – abyste se „rozkoukali" a dalších minimálně 9 seskoků.

Při prvních seskocích vás budou doprovázet dva instruktoři a kameraman. Instruktoři budou kontrolovat celý seskok a při jednotlivých nácvicích vás budou přímo ve vzduchu opravovat. Po přistání rozeberete video a rychle odstraníte případné chyby.

Později budete skákat jen s jedním instruktorem a poté již sami.

Seskoky se provádějí na nejmodernějších padákových kompletech, určených právě pro AFF, jsou vybaveny bezpečnostním přístrojem, který hlídá vaši bezpečnost, stejně tak jako vaši instruktoři.

Cena AFF výcviku

AFF výcvik 39 000 Kč

Cena AFF kurzu zahrnuje

Fotogalerie

objednat