Rychlý kontakt

jana


Jana

CZECHTANDEM

+420 602 958 094
paraskola@volny.cz

facebook

Partnerský web

happy-divers

Tandemový seskok - bezpečnost

tandemy_31_s

Naše společnost klade důraz na individuální přístup ke každému z Vás, maximální ochota našeho personálu je samozřejmostí. Naši tandempiloti jsou velmi zkušení parašutisté, kteří mají několik tisíc tandemových seskoků a pohybují se v tomto sportu velmi dlouhou dobu. Používáme nejmodernější techniku a zabezpečovací přístroje, které jsou navrženy a vyrobeny speciálně pro tandemové seskoky renomovanými firmami. Tyto přístroje společně se zkušeným tandempilotem dbají na Vaši bezpečnost a Vy si můžete nerušeně vychutnat všechny dojmy z tandemového seskoku. Veškerá technika je pravidelně kontrolována a servisována profesionály s příslušným oprávněním.

Zabezpečovací přístroje pro tandemový seskok:
Jedná se zejména o přístroj, který umí automaticky aktivovat záložní padák v případě nouze. Tento přístroj registruje rychlost a výšku při tandemovém seskoku a v případě potřeby otevře záložní padák. Používáme přístroje německé společnosti Airtec, která má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti a její záchranné přístroje jsou celosvětově nejpoužívanější. Používáme přístroje, které jsou navržené speciálně pro tandemové seskoky.

Dále se jedná o elektronický signalizátor výšky. Tento přístroj má tandempilot nainstalován při tandemovém seskoku ve své přilbě. Akustickým signálem hlásí tandempilotovi nastavené výšky nad zemí. Je tak zajištěna maximální kontrola výšky.

Fotogalerie

tandemy_3_s

tandemy_23_s

tandemy_29_s

objednat